Ochranné pomůcky

Nabízíme ochranné pomůcky
v těchto oblastech:

  • Ochrana zraku
  • Ochrana hlavy
  • Ochrana sluchu
  • Ochrana dýchacích cest
  • Pracovní rukavice

Ochranné brýle

Nabízíme brýle zajišťující ochranu před UV zářením, kapénkami, plyny, prachem a dalšími možnými pracovními riziky. Vybrané modely  jsou opatřeny vrstvou proti poškrábání a nastavitelnou délkou postranic. Brýle mohou být otevřené, s bočními kryty nebo zcela uzavřené.

Pracovní rukavice

Vyberte si ze širokého sortimentu pracovních rukavic z odolných materiálů. Od rukavic z klasické hovězí kůže přes rukavice bavlněné s nápletem až po rukavice gumové i latexové. Všechny rukavice splňují přísné normy a jsou určeny jak pro běžnou řemeslnou práci, tak i pro speciální druhy činností, např. rukavice s ochranou proti prořezání nebo rukavice proti tepelnému riziku.

Ochranné přilby

Ochranné přilby prodáváme v nejrůznějším provedení. Jedná se o přilby bez ventilačních otvorů (např. pro práci v prostředí s nebezpečím výboje při elektrickém zkratu) nebo s ventilačními otvory. Odvětrávací otvory v ochranné přilbě zabezpečují permanentní odvětrávání a příjemné pracovní prostředí. Na přilbě může být namontovaný adaptér na uchycení svítidel.

Respirátory a další doplňky

Potřebujete chránit dýchací cesty? Máme v nabídce respirátory účinné proti pevným netoxickým částicím i vodním aerosolům, respirátory s vrstvou aktivního uhlí pro ochranu proti jemným částicím a plynům i výparům organických látek. Respirátory jsou buď pevné nebo skládací. Kromě respirátorů nabízíme další doplňky v oblasti ochranných pomůcek.